Експерт “Кредитна администрация”

  • София
  • Офис София
  • Кредитна администрация
  • Експерт

Активна до: 25.09.2024 г.

Кандидатствай

ТЕКСИМ БАНК е една от първите, действaщи частни банки в България. Нашата мисия е да предлагаме изгодни и съвременни банкови продукти и услуги, базирани на високотехнологични информационни решения и разбиране на нуждите на нашите клиенти – физически и юридически лица. Търсим подходящия кандидат за позицията Експерт Кредитна администрация на бизнес клиенти и физически лица в Отдел „Кредитна администрация“, Централно Управление – София

Основни отговорности:

  • Централизирано регистриране, осчетоводяване и администриране на одобрени кредитни сделки на бизнес клиенти и физически лица, с отговорност за правилно отразяване на данните в счетоводната система и коректно администриране на обслужваните кредити и банкови гаранции, обезпечения и застраховки;
  • Поддържане състоянието на кредитните сделки на бизнес клиенти и физически лица в счетоводната система в съответствие с действащите споразумения и вътрешно-нормативна уредба;
  • Обобщаване, съхраняване и предаване за архивиране документите от дейността.

Изисквания за позицията:

  • Висше икономическо образование;
  • Познаване на търговската и банковата нормативна уредба;
  • Аналитично мислене, прецизност и бързина, отговорност, внимание към детайлите, умения за работа в екип, способност за работа под напрежение;
  • Отлични организационни умения;
  • Отлични компютърни умения;
  • Владеенето на английски език е предимство

Необходими документни – Актуална автобиография с актуална снимка и мотивационно писмо. Кандидатите, одобрени по документи, ще бъдат поканени на интервю.
Конфиденциалността е гарантирана и предоставените данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.

Позволени файлове: *.pdf. До 2 MB

Позволени файлове: *.jpg, *.jpeg, *.png, *.gif. До 2 MB