Специалист АТМ и ПОС терминална мрежа в Дирекция „Картови разплащания“

  • София
  • Офис София
  • Картови разплащания
  • Специалист

Активна до: 13.11.2024 г.

Кандидатствай

ТЕКСИМ БАНК е една от първите, действащи частни банки в България, учредена през 1992 г. Нашата мисия е да предлагаме изгодни и съвременни банкови продукти и услуги, базирани на високотехнологични информационни решения.

Във връзка с разширяването на дейността ни, търсим амбициозни и мотивирани кандидати за позицията Специалист АТМ и ПОС терминална мрежа в Дирекция „Картови разплащания“

Основни трудови задължения и отговорности:

  • Изготвя оферти и отговаря за сключване на договори за предоставяне на ПОС терминали
  • Отговаря за процеса по дефиниране и инсталация на АТМ и ПОС терминали
  • Съдейства за разрешаване на възникнали проблемни ситуации с АТМ и ПОС терминали
  • Поддържа връзка с доставчици на терминали и с Борика.
  • Спомага за изготвянето на работни документи и процедури, свързани с терминалната мрежа
  • Следи изискванията на международните картови организации във връзка с изискванията към работата на АТМ и ПОС мрежата и обработката на транзакции като акцептираща институция;
  • Следи за коректната работа на бек-офис системите, свързани с терминалната мрежа;
  • Участва в проекти, свързани с разширяване на терминалната мрежа или внедряване на нови фукционалности и продукти, свързани с акцептирането на карти.
  • Извършва дейности, свързани с обслужване и мониторинг на реални и виртуални търговци;
  • Изготвя периодични отчети и справки;
  • Комуникира с международните картови организации VISA и Masterc

Изисквания към кандидатите:

  • Висше икономическо или техническо образование;
  • Английски език е предимство
  • Отлична компютърна грамотност;
  • Много добро познаване на MS Office (Word, Excel, PowerPoint);
  • Способност за аналитичен, систематичен и логичен анализ на информация и представяне на резултатите;
  • Много добри комуникативни умения;
  • Инициативност и организираност;
  • Умения за работа в екип;
  • Опит с АТМ и ПОС терминали/ мрежа – минимум 1 година.

Ние Ви предлагаме:

  • Динамична и интересна работа за амбициозни и енергични личности;
  • Възможност за кариерно развитие.

Месторабота: гр. София – Централно управление

Необходими документи – подробна автобиография с актуална снимка и мотивационно писмо.

Само кандидати, одобрени по документи, ще бъдат поканени на интервю.

Конфиденциалността е гарантирана и предоставените данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.

Позволени файлове: *.pdf. До 2 MB

Позволени файлове: *.jpg, *.jpeg, *.png, *.gif. До 2 MB